ПІДГОТОВЧА ГРУПА "ВИНОГРАДИНКА"

Профіль групи – звичайний

Мова навчання – українська

З нами працюють:

Вихователь –  Логвіна Світлана Іванівна

Помічник вихователя – Луцько Лілія Вікторівна

Музичний керівник – Сулік Наталя Василівна

 

ТРУДОВІ ДОРУЧЕННЯ В ПІДГОТОВЧІЙ ГРУПІ

    З настанням весни починаються посівні та висаджувальні роботи. Так, у березні — квітні вихованці підготовчої групи № 8 посіяли насіння квітів дельфінію, мальв, хризантем.  Діти з особливим інтересом і старанністю працюють на дитячому майданчику.

    Доцільним є такий розподіл обов'язків : І група дітей доставляла ємкості з насінням;

ІІ група- намічала рядочки та робила лунки; ІІІ група- висаджувала рослини та поливала їх та кущі верби і калини, бузку та маленькі дубочки.

    На очах у дітей ділянка землі перетворюється на зелений килим. Діти отримують справжню насолоду, споглядаючи результат своїх зусиль.

Свято Великодня

Шевченківські дні

Напевно, немає українця, який навчившись розмовляти і читати, не знав би імені Тараса Григоровича Шевченка. Є поети одного міста, одного краю, одного народу, проте пророчі слова Великого Кобзаря відомі всьому світові. За його заповітами живуть, за його заповітами виховують.

         Особливо трепетно і зворушливо у стінах Херсонського ясла-садка №13 комбінованого типу під керівництвом вихователя Логвіної С. І. пройшло відзначення Шевченківських днів у підготовчій групі №8.

         Гарно прибрана наша група: портрет Т. Г. Шевченка, малюнки до творів Великого Кобзаря, Тарасова хата, яку намалювали батьки разом з вихованцями групи, символічні вислови, папка-пересувка «Життєвий шлях Великого Кобзаря».

         Надзвичайно захоплююче пройшло заняття із вихованцями підготовчої групи «Дитячі роки великого Кобзаря». Діти виразно продекламували поезії «Реве та стогне Дніпр широкий», «Зацвіла в долині червона калина», «Світає…», «Встала весна», «Садок вишневий …» (Павленко Юра, Цимбал Христина, Вороненко Денис, Мгаян Діана, Чайковський Роман), розповідали біографію поета (Шинков Ренат, Красновський Ярослав, Вересенко Тимофій).

Майстерно зіграли роль Тарасика – Плохотніков Олександр та його сестри Катерини – Йокич Маша.

 

         На завершення свята всі вихованці вшанували пам'ять Великого Кобзаря і виконали його вірш «Заповіт».