Корисні посилання

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Газета "Дошкільна освіта"

Все для дитячого садочку

Газета "Дошкільне виховання"


Інтернет-ресурси для батьків

Найцікавіші та популярні сайти для батьків та їх дітей, які допоможуть знайти відповіді на всі запитання, зробити життя цікавим і пізнавальним.

Дошкільна освіта – сайт призначений для дошкільнят, їх батьків, а також вихователів дошкільних навчальних закладів. Тут можна знайти багато корисної інформації по вихованню та навчанню дітей від народження і до 7 років, літературу та ігри для дітей, посилання на інші ресурси і просто цікаву та корисну інформацію.

Альманах "Ранний розвиток" – сайт створений батьками, об'єднаними одним прагненням – максимально розвинути дані дитини не в одній якійсь галузі, а виховати гармонійну людину. Публікації альманаху висвітлюють різні аспекти раннього розвитку дітей та розбиті на розділи, що відповідають різним віковим групам.

"До та після трех" – сайт присвячений дошкільному розвитку, особливо – ранньому розвитку. Він побудований у вигляді довідника, збірника занять, в тому числі вправ, які можна проводити з дитиною.

"Дошкільник" – цей сайт – для сім'ї, для батьків, матерів і дітей. Сайт про те, як виховувати дитину, як навчитися знаходити з нею спільну мову. Багато цікавої інформації для дітей: казки, вірші, розумні задачки, пізнавальні статті. На сайті представлена ​​також велика колекція сценаріїв до різних свят.

"Вундеркиндер" – на сайті розміщено матеріали, необхідні для навчання та розвитку малят. Матеріали представлені у вигляді комп'ютерних презентацій, а також цікавих Flash-мультиків та ігор. Матеріали з російської мови, математики, читання, вивчення навколишнього світу, біології, історії, малювання призначені для навчання дітей вдома, в садку, в початковій школі.

"Дитячий садок.Ру" – інформаційний ресурс, на сторінках якого можна знайти відомості про фізичний розвиток дітей, про основи дитячої гігієни, про значення дитячих ігор у виховному процесі, про трудове виховання дитини, про організацію святкових ранків у дитячому садку, про деякі дитячі хвороби та багато іншого.

Сайт "Семейная психология" проекту "Report.ru" - присвячений психології стосунків у сім'ї: між чоловіком і дружиною, дітьми і батьками. На ньому зібрані ресурси та матеріали, що допомагають у вирішенні сімейних проблем.

Весела абетка – на сайті розміщено різноманітні українські казки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки, ігри для малят та ін.

Дитячий казковий журнал – вірші, оповідання, казки, ігри для дітей

Діти-мережі – сайт для дітей та батьків

Дитячий сад.Ру – портал для батьків про виховання дітей, здоров'я та розвиток дитини, свята, подарунки тощо

Дитяча література – казки, вірші, розмальовки та ігри для дітей

Долоньки – групи раннього розвитку дітей

Каталог дитячих ресурсів

Дошколенок

Дитячий казковий журнал "Почитай-ка"

Дитячий сайт

Дитяча газета

Каталог дитячих ресурсів

Журнал "Гра та діти"

Виховання та розвиток дитини

BABYCOM – український сімейний ресурс про дитину, для дитини

Проект "Українська казка"