Порядок організації пропускного режиму

та правил відвідування

Херсонського я/с № 13 комбінованого типу

Херсонської міської ради

  

1.Загальні засади

 

       1.1. Порядок організації пропускного режиму та правил відвідування Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради (далі Порядок) розроблено відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», на основі Примірного порядку організації пропускного режиму та правил відвідування закладів освіти міста Херсона, з метою створення безпечних умов для вихованців, працівників освіти, запобігання  небезпечним ситуаціям, проникненню сторонніх осіб, виносу майна закладу, виникненню порушень санітарно-епідеміологічного режиму, громадського порядку, враховуючи географічне розташування Херсонської області як прикордонної,- попередження можливих терористичних актів та інших протиправних дій стосовно вихованців, працівників закладу.

       1.2. Порядок Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради обговорити на загальних зборах колективу та батьківської громади.

       1.3.Пропускний режим Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради - сукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб,виносу (вивозу) майна на територію або з території закладу. Пропускний режим в будівлі закладу Херсонського  я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради передбачає комплекс спеціальних заходів, направлених на підтримання та забезпечення встановленого порядку діяльності закладу і визначає порядок пропуску вихованців , працівників, громадян до будівлі та внутрішніх приміщень я/с № 13.

      1.4. Охорона приміщень забезпечується сторожами Херсонського я/с № 13комбінованого типу Херсонської міської ради, охоронцями підприємства, з якими укладений договір через терміновий виклик по номеру телефону.

      1.5. Власний Порядок Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради є обов’язковими до виконання всіма учасниками освітнього процесу та відвідувачами закладу.

 

2. Порядок проходу в будівлю

Херсонського я/с № 13 комбінованого типу

Херсонської міської ради  для вихованців

 

       2.1. Пропускний режим в будівлю Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради (відкривання і закривання дверей на початку – 07.00 годин  наприкінці робочого дня – 19.00 годин) забезпечує сторож, або чергова особа. Протягом дня ворота закривати в 09.00 годин, а відкривати – 16.00 годин.

       2.2.Вихованці тільки у супроводі батьків, або осіб, які їх замінюють проходять в будівлю через свої входи, передають дітей безпосередньо вихователю, а саме:

групи № 7 , № 6 – через центральний вхід;

групи № 1, № 2, № 3 – справа від центрального входу;

групи № 4, № 9 – через середній вхід;

групи № 8, № 10 – через крайній вхід;

група № 5 – зліва від центрального входу.

 

3. Пропускний режим

для працівників Херсонського я/с № 13

комбінованого типу Херсонської міської ради

 

       3.1. Адміністрація та інші працівники Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради знаходяться у приміщенні закладу відповідно до Правил внутрішнього розпорядку, наказів директора та приходять у заклад згідно з графіком роботи.

       3.2. Педагогам рекомендовано приходити за 10-15 хвилин до початку роботи.

       3.3. Адміністрація Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради повинна заздалегідь попередити чергового сторожа про заплановані зустріч з батьками, виконання ремонтних робіт, проведення різноманітних заходів. 

 

4. Пропускний режим для батьків вихованців,

або осіб, які їх замінюють.

 

       4.1.Батьки вихованців, або особи, що їх замінюють, які вперше прийшли до Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради повинні пред’явити документ, що підтверджує їхню особу.

       4.2. Батьки, або особи, що їх замінюють, що прийшли до представника адміністрації, повинні зареєструватися в журналі обліку відвідувачів. В усній формі повідомляють прізвище, ім’я дитини, групу.

       4.3. З педагогам батьки зустрічаються під час ранкового прийому, коли забирають дитину додому, на батьківських зборах.

       4.4. Педагоги повинні заздалегідь повідомити сторожа або чергового  про прихід батьків.

       4.5. Батькам або особам, що їх заміняють , забороняється приходити до Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради з габаритними сумками, валізами та свійськими тваринами.

       4.6. Прохід до Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради з особистих питань до адміністрації Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради можливий у години прийому або за попередньою домовленістю, про що інформують заздалегідь вихователя або чергового.

        4.7. У випадку незапланованого приходу до Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради батьків, або осіб, які їх заміняють, черговий з’ясовує мету їхнього приходу в будівлю, погодивши це з адміністрацією закладу та з обов’язковою реєстрацією у журналі відвідувачів, пропускає.

 

5. Пропускний режим для відвідувачів

 

       5.1. Відвідувачі проходять в будівлю Херсонського я/ с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради через центральний вхід.

        5.2. Особи,  які не пов'язані з освітнім процесом,  відвідують  Херсонський  я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради при пред’явлення документа державного зразка, що посвідчує особу і залишає запис у журналі.

        5.3. Посадові особи, які прибули до Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради з перевіркою, пропускаються після з'ясування підстав проведення перевірки та при пред’явленні документа, що посвідчує особу, та супроводжуються до директора або заступника після відповідної реєстрації в Журналі.

        5.4. Групи осіб, що відвідують Херсонський я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради для участі в масових заходах, семінарах, конференціях, оглядах тощо, допускаються у будівлю закладу за розпорядженням адміністрації та за списками учасників при наданні документа, що посвідчує особу.

         5.5. На прийом до директора  Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради за попередньою домовленість, або в дні прийому , відвідувачі пропускаються в одязі , прийнятому в державних  установах, в адекватному стані (визначається візуально).

5.6. При відвідуванні Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради відвідувач зобов’язаний на проханням чергового надати на візуальний огляд принесені з собою речі,  які викликають підозру.

5.7.У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних з допуском відвідувачів до Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради , черговий діє за вказівками   директора.

5.8. Прохід територією Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради дозволено лише відвідувачам . Без відповідного дозволу адміністрації  знаходження на території закладу та прохід нею  стороннім особам заборонено.

 

6. Пропускний режим для транспортних засобів

 

6.1. Порядок в’їзду/виїзду транспорту на територію Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради встановлюється дозволом адміністрації .

6.2. Допуск без обмежень на територію Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради дозволяється автомобільному транспорту екстрених і аварійних служб, швидкій медичній допомозі, службі охорони, поліції тощо.

6.3. Паркування автомобільного транспорту на території Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради без дозволу адміністрації заборонено.

 

7. Правила поведінки відвідувачів Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради

 

7.1. Відвідувачі, що знаходяться в приміщенні Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради зобов’язані:

7.1.1. Зберігати встановлений порядок і дотримуватися норм поведінки в громадських місцях.

7.1.2. Не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, вихованців.

7.1.3. Виконувати законні вимоги адміністрації Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради.

7.1.4. Не створювати перепон належному виконанню адміністрацією,  працівниками Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради службових обов’язків.

7.1.5. Зберігати черговість на прийом до директора .

7.1.6.  Бережно ставитися до майна закладу, зберігати чистоту, тишу  в приміщенні.

7.1.7. При вході до будівлі  Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради відвідувачів, які мають при собі кіно, фотознімальну, відео записуючу апаратуру, а також оргтехніку зобов’язані зареєструвати технічні засоби .

7.2. Відвідувачам забороняється:

7.2.1. Знаходитися в службових приміщенні або інших приміщеннях  без дозволу адміністрації.

7.2.2. Виносити з приміщення Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради документи, інформації, які знаходяться на інформаційних стендах для ознайомлення.

7.2.3. Знімати зразки документів із стендів, а також розташовувати  оголошення не узгоджені з адміністрацією.

7.2.4. Приносити в Херсонський я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю , габаритні  речі.

7.2.5. Суворо забороняється куріння на території Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради, а також вживання алкогольних напоїв. Інформація про дані правопорушення надається до правоохоронних органів.

7.2.6. Вести розмови з мобільного телефону в усіх приміщеннях, крім коридорів та вестибюля.

7.2.7. Входити до Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради в стані алкогольного  сп’яніння, з домашніми тваринами, товарами  продажу, а також в брудному одязі.

7.3. Відповідальність відвідувачів Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради за порушення Порядку пропускного режиму та правил відвідування :

7.3.1. У випадку порушення відвідувачем Порядку Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради правил поведінки йому робиться зауваження черговим та може бути відмовлено у пропуску до приміщень.

7.3.2. У випадках скоєння відвідувачами протиправних  дій  адміністрація  повідомляє правоохоронні органи.

 

8. Порядок пропуску з табельною зброєю

 

8.1. Прохід  дозволяється в приміщення:

8.1.1. Співробітникам міністерств і відомств України та їхніх підрозділів, де передбачено наявність табельної зброї при наявності  посвідчення.

8.1.2. Співробітникам і військовослужбовцям державних воєнізованих організацій України на період надзвичайних ситуацій .

 

9. Порядок пропуску представників засобів масової інформації

 

9.1. Працівники засобів масової інформації, які прибувають до закладу з метою виконання професійних обов’язків, пропускаються в будівлю  за акредитаційними посвідченнями , та супроводжуються до директора.

 

10. Пропускний режим для осіб, задіяних у проведенні ремонтно-будівельних робіт у приміщеннях або на території

 

Робітники і фахівці ремонтно-будівельних організацій пропускаються у приміщення Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради для виконання ремонтних робіт  за розпорядженням директора.

 

11. Порядок пропуску на період надзвичайних ситуацій

або ліквідації аварійної ситуації

 

11.1. Пропускний режим в будівлю та на територію Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради на період надзвичайних ситуацій обмежується.

11.2. Після ліквідації надзвичайної  ситуації поновлюється звичайна процедура пропуску, визначена Порядком.

 

12. Порядок евакуації учасників освітнього процесу та відвідувачів Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради з приміщень та порядок їхньої охорони

 

12.1. Порядок оповіщення учасників освітнього процесу та відвідувачів Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради при надзвичайних ситуаціях розробляються адміністрацією закладу.

12.2. За сигналом оповіщення (дзвінок) всі учасники освітнього процесу (діти, педпрацівники), відвідувачі евакуюються з будівлі згідно з планом евакуації.

12.3. Пропуск у приміщення  припиняється.

12.4. Працівники і відповідальні особи здійснюють заходи із евакуації

 згідно інструкції , забезпечуючи безперешкодний доступ в будівлю і на територію відповідних служб.

 

13. Контроль та відповідальність за організацію пропускного режиму в Херсонському я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради

 

13.1. Загальний контроль, керівництво та відповідальність за організацію пропускного режиму в Херсонському я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради, дотримання Порядку пропускного режиму та правил відвідування Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради всіма учасниками освітнього процесу та відвідувачами  покладається на керівника Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради.

13.2. Керівник Херсонського я/с № 13 комбінованого типу Херсонської міської ради наказом призначає відповідальних по закладу за здійснення заходів пропускного режиму та дотримання  норм Порядку учасниками освітнього процесу та відвідувачами  відповідно до  розподілу обов’язків.